Doneren aan de Stichting Recht

2020 Het jaar waarop jouw recht van 10 december 1948, de Universele verklaring van de rechten van de mens, zeker geldend moet zijn. Het is jouw recht als mens en jouw recht als burger!
Alleen jij kunt jouw recht bepalen.
Helaas word jouw recht nu 72 jaar nadat deze tot stand kwam elke dag weer geschonden, ondanks dat jouw rechten in strafrecht en in civiel recht zijn vastgelegd. Help ons daar iets aan te doen. Alleen samen kunnen wij dat doen. Alleen samen staan we sterk. Verenig jezelf in onze vereniging met jouw stichting of organisatie. Help ons en elkaar jouw rechten weer recht te krijgen door jouw “kennis bij te dragen” of een financiĆ«le gift te doen en zo bij te dragen. Of meld jezelf aan als vrijwilliger of op welke manier jij dan ook bij wil dragen! Jouw eigen rechten weer recht te krijgen, dat is wat wij willen!

NIEMAND HEEFT HET RECHT EEN ANDER HET RECHT TE GEVEN JOUW RECHTEN TE SCHENDEN!

Ons recht is jouw recht, is ieders recht, door te helpen om iets aan “dat onrecht” te doen.

Stichting Recht doet dat recht recht maken in samenwerking met iedereen die dat wil.